Palmový olej PALMGLOSS 100 ml

Kód: PALMGLOSS_100
Neohodnoceno
Značka: None
600 Kč / ks 535,71 Kč bez DPH
Objednáno
Varianta
Možnosti doručení

Palmgloss 100 ml .

Přírodní doplněk stravy pro okrasné ptáky a domácí mazlíčky s esenciálními mastnými kyselinami, karotenem a přírodním vitamínem E.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní doplněk stravy pro okrasné ptáky a domácí mazlíčky s esenciálními mastnými kyselinami, karotenem a přírodním vitamínem E.

Složení :
Bio extra panenský červený palmový olej (země původu: Kolumbie)
Bio extra panenský kokosový olej (země původu: Srí Lanka)
Bio olej z pšeničných klíčků (země původu: Německo) 
Bio perilový olej (země původu: Čína)

Tyto přírodní oleje doplňují krmnou dávku (jak směs zrní, tak granulované krmina HBF a jiná) mimo Power Treats a mohou být použity jako doplněk stravy pro všechna zvířata. 

Výhody Palmgloss® díky jeho přírodním složkám:
• Antioxidační efekt vitamínu E
• Zdroj esenciální Omega3 a 6 nenasyceným mastných kyselin 
• Dodává různé karoteny - např. betakaroten, ze kterého tělo vyrábí vitamín A
• Deaktivuje bakterie, viry a plísně a zároveň podporuje přirozenou obranyschopnost těla
• Středně dlouhé řetězce mastných kyselin, které dodávají energii oslabeným zvířatům 

Díky nízkému bodu tání je Palmgloss® při pokojové teplotě tekutý a může být lehce vmíchán do krmiva. Dáme-li ho do lednice, konzistence se změní v pevnou a můžeme ho pak natřít na kousek ovoce, zeleniny nebo ptačí koláč. 

Po otevření spotřebujte do 1 roku. 

Individuální výsledky se mohou lišit. Tento produkt není určen pro stanovení diagnózy, k léčbě ani k prevenci některé z chorob. 

V určité teplotě se mohou v přípravku objevit bílá místa, což je způsobeno ztuhnutím některým složek přípravku. Nejedná se o snížení kvality přípravku! Je prokázáno, že Palmgloss® je směs různých nerafinovaných olejů v kvalitě panenského oleje. Při teplotě 35°C se bílá místa zcela rozpustí, ale mohou se opět objevit při teplotě nižší, než 20°C. 

10ml Palmgloss smíchejte s 450g krmiva, dobře promíchejte.Firmy Avifood and Avijan OHG jsou přísně proti ničení pralesů v jihovýchodní Asii kvůli pěstování olejových palem.  

Proto červený palmový olej v produktu Palmgloss® nepochází z jihovýchodní Asie, ale je pěstovnán v bio kvalitě v Kolumbii. Tam jsou olejové palmy Elaeis guineensis pěstovány v udržitelném zemědělství malými farmáři. Palmový olej je získáván za studena z palmových plodů a je certifikován bio.  

Nákupem produktu Palmgloss® podporujete udržitelné pěstování palmy Elaeis guineensis v Kolumbii s cílem dlouhodobě zlepšit životní podmínky malých farmářů a jejich rodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: