NOVINKA - kniha Výživa papoušků a drobného exotického ptactva, Rosemary Low,

Nejnovější chovatelské knihy:

Výživa papoušků a drobného exotického ptactva, Rosemary Low,
Malí a střední AUSTRALŠTÍ PAPOUŠCI, Jörg Asmus & Werner Lantermann

¨Novinky pro chovatele papoušků a drobného exotického ptactva. Vydalo Nakladatelství DONA a Časopis Papoušci.

 VÝŽIVA PAPOUŠKŮ - Novinka o výživě papoušků od světoznámé chovatelky papoušků a ornitoložky Rosemary Low.

Jak kvalitně a zdravě krmit papoušky, čím jim můžeme vylepšit a zpestřit jídelníček. Čím se papoušci živí ve své domovině a jak můžeme v jejich stravě využít různé plody a rostliny z naší přírody.

Kniha byla představena 7.9.2013 na VI. semináři SVĚT PAPOUŠKŮ A LIDÍ, který organizoval časopis Papoušci v kongresovém centru hotelu TŘI VĚŽIČKY. Vydalo Nakladatelství DONA a časopis Papoušci. Na českém vydání knihy spolupracovali: MVDr. Viktor Tukač, CSc., Marta a Milan Bartlovi a Milena Vaňková.

Malí a střední AUSTRALŠTÍ PAPOUŠCI, Jörg Asmus & Werner Lantermann

Kniha pojednává o všech druzích malých a středních australských papoušků od andulek a korel až po papoušky královské a papouška chocholatého. V knize je zmínka u o těch nejvzácnějších druzích, které se v chovech nevyskytují - papouškovi zemním, nočním a neofémě skalní. Autoři kladou velký důraz na chov druhově čistých jedinců všech papoušků v lidské péči. Vydalo Nakladatelství DONA a časopis Papoušci. Na českém vydání knihy spolupracovali: Ladislav Žoha, Marta Bartlová, Milan Bart a Jan Sládek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení