Parrot Wizard opět v ČR!

Michael Sazhin alias Parrot Wizard po roce v rámci evropského turné opět zavítá do ČR.

10. a 11. června 2017 se můžete těšit na jeho nový seminář ve Vyškově - Drnovicích, v kongresovém hotelu ALLVET.

Podrobnosti a přihláška (akce již proběhla) (

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro majitele krotkých nebo ručně dokrmených papoušků a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší. Michael žije v domácnosti se čtyřmi papoušky a přesně ví, co majitelé papoušků zažívají a co musí řešit. Podělí se s vámi o svoje praktické zkušenosti z výchovy a tréninku papoušků.

Naučíte se:

Rozumět chování papoušků a předvídat jejich reakce.
Jak využít přirozené zvědavosti ke komunikaci s papouškem.
Jak papouška naučit potřebnou dovednost.
Čím, jak a kdy papouška odměňovat.
Jak manipulovat s papouskem, aby nebyl agresivní a nekousal.
Jak odnaučit nežádoucí chování papouška.
Jak trénovat dva papoušky.
Jak naučit staršího papouška na kšíry.
Jak používat kšíry k bezpečnému proletu papouška venku.

Přihláška zde: ...

Michael Sazhin po roce v rámci evropského turné opět zavítá do ČR.

10. a 11. června 2017 se můžete těšit na jeho nový seminář, tentokrát ve Vyškově - Drnovicích, v kongresovém hotelu ALLVET!

Chcete staršího papouška naučit na kšíry? Chcete vědět, co udělat, aby se papoušek nebál nových věcí (např. hraček nebo přepravky) a nových situací (např. broušení drápků)? Chcete, aby vám rozuměl a vy jste rozuměli jeho signálům? Chcete ho naučit něco nového? Chtěli byste papouškovi dopřát létání venku, ale volný let je pro vás a vašeho papouška moc velké riziko? Pak je tu akce práve pro vás! Nenechte si ujít 10. a 11. června 2017 ve Vyškově - Drnovicích seminář Michaela Sazhina o tréninku papoušků. Seminář bude překládat do češtiny skvělý Jakub Beran. S Michalem Sazhinem, známým jako Parrot Wizard, se sejdeme v krásném prostředí kongresového hotelu Allvet (blízko od dálnice D1, 1,5 km od EXITu 226 km Vyškov). Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé, můžete se přihlásit na jeden nebo dva dny. Osobně se setkáte s majiteli papoušků, které znáte třeba právě z facebooku a na večerním posezení si můžete osobně pohovořit s Michaelem Sazhinem (bude k dispozici překladatel) a třeba si nechat podepsat jeho knihu nebo se s ním vyfotit na památku .

Pro ty, kdo se ještě nerozhodli, kouněte na Michaelovo video z loňského semináře z Prahy zde: https://youtu.be/8VTvDuHOkS8

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení