Parrot Wizard opět v ČR!

Michael Sazhin alias Parrot Wizard po roce v rámci evropského turné opět zavítá do ČR.

10. a 11. června 2017 se můžete těšit na jeho nový seminář ve Vyškově - Drnovicích, v kongresovém hotelu ALLVET.

Podrobnosti a přihláška (akce již proběhla) (

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro majitele krotkých nebo ručně dokrmených papoušků a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší. Michael žije v domácnosti se čtyřmi papoušky a přesně ví, co majitelé papoušků zažívají a co musí řešit. Podělí se s vámi o svoje praktické zkušenosti z výchovy a tréninku papoušků.

Naučíte se:

Rozumět chování papoušků a předvídat jejich reakce.
Jak využít přirozené zvědavosti ke komunikaci s papouškem.
Jak papouška naučit potřebnou dovednost.
Čím, jak a kdy papouška odměňovat.
Jak manipulovat s papouskem, aby nebyl agresivní a nekousal.
Jak odnaučit nežádoucí chování papouška.
Jak trénovat dva papoušky.
Jak naučit staršího papouška na kšíry.
Jak používat kšíry k bezpečnému proletu papouška venku.

Přihláška zde: ...

Michael Sazhin po roce v rámci evropského turné opět zavítá do ČR.

10. a 11. června 2017 se můžete těšit na jeho nový seminář, tentokrát ve Vyškově - Drnovicích, v kongresovém hotelu ALLVET!

Chcete staršího papouška naučit na kšíry? Chcete vědět, co udělat, aby se papoušek nebál nových věcí (např. hraček nebo přepravky) a nových situací (např. broušení drápků)? Chcete, aby vám rozuměl a vy jste rozuměli jeho signálům? Chcete ho naučit něco nového? Chtěli byste papouškovi dopřát létání venku, ale volný let je pro vás a vašeho papouška moc velké riziko? Pak je tu akce práve pro vás! Nenechte si ujít 10. a 11. června 2017 ve Vyškově - Drnovicích seminář Michaela Sazhina o tréninku papoušků. Seminář bude překládat do češtiny skvělý Jakub Beran. S Michalem Sazhinem, známým jako Parrot Wizard, se sejdeme v krásném prostředí kongresového hotelu Allvet (blízko od dálnice D1, 1,5 km od EXITu 226 km Vyškov). Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé, můžete se přihlásit na jeden nebo dva dny. Osobně se setkáte s majiteli papoušků, které znáte třeba právě z facebooku a na večerním posezení si můžete osobně pohovořit s Michaelem Sazhinem (bude k dispozici překladatel) a třeba si nechat podepsat jeho knihu nebo se s ním vyfotit na památku .

Pro ty, kdo se ještě nerozhodli, kouněte na Michaelovo video z loňského semináře z Prahy zde: https://youtu.be/8VTvDuHOkS8