Přihlášení do nové verze eshopu ePapousek.cz. PROSÍM ČTĚTE ZDE ...

Vážení zákazníci,

spustili jsme novou moderní verzi eshopu ePapousek.cz.  Můžete nakupovat bez přihlášení a bez registrace a nebo využít výhod nákupu na registraci.

Pokud jste byli registrováni ve starém eshopu,  pro první přihlášení si na váš email, který jste používali ve staré verzi eshopu, nechejte poslat nové heslo zde:  https://www.epapousek.cz/klient/zapomenute-heslo/.

V případě problému se zasláním hesla na původní email nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 605 782 617 nebo nám napište na HOT-LINE.

V prvních dnech nás čeká zkušební provoz, postupně aktivujeme zákaznické účty a dolaďujeme zobrazení zboží.

Pokud máte zájem o zboží a nevidíte ho v naší aktuální nabídce, napište název zboží do poznámky v objednávce nebo na HOT-LINE, budeme vás informovat o dostupnosti zboží. 

Objednávky expedujeme bez přerušení. 

Čeká vás komfortnější nakupování, možnost výběru poboček Zásilkovny, Balíkovny, výdejních míst PPL a DPD, nově doručujeme také do Alzaboxů. Lze platit také přes QR kód a během několika dní bude možná platba kartou. ePapousek.cz má responzivní design pro nákup přes mobilní telefon a tablet. Můžete se těšit nové značky krmiv pro exotické ptactvo - Ornitalia, Wisbroek, Lafeber, krmiva pro psy Duncho a další novinky. 

Milan a Marta Bartlovi, ePapousek.cz