DELI NATURE Calcio+ 500 g

Kód: 023065
Neohodnoceno
Značka: Deli Nature
430 Kč / ks 383,93 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Možnosti doručení

CALCIO + je vysoce kvalitní doplněk stravy vyvinutý ve spolupráci s veterináři, odborníky na výživu, vědci a významnými chovateli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CALCIO + je vysoce kvalitní doplněk stravy vyvinutý ve spolupráci s veterináři, odborníky na výživu, vědci a významnými chovateli.

Tento potravinový doplněk obsahuje 10% vápníku ve formě, kterou lze optimálně absorbovat v gastrointestinálním traktu ptáků. Absorpce vápníku potravou velmi závisí na formě, ve které je vápník přítomen. CALCIO + má kombinaci 4 vysoce kvalitních zdrojů vápníku (laktát vápenatý, citrát vápenatý, glukonát vápenatý a uhličitan vápenatý). Nedostatečná absorpce vápníku prostřednictvím výživy vede k tomu, že tělo získává potřebný vápník ze skeletu, čímž je snadno křehčí a brzdí. Přídavek vitamínu D3 zlepšuje vstřebávání vápníku v gastrointestinálním traktu a zvyšuje tvorbu skořápky a kostry. Na jedné straně je vitamin D3 částečně absorbován potravou, na druhé straně je částečně produkován v pokožce pod vlivem UV záření ze slunečního záření. Proto je důležité přidat vitamín D3 pro ptáky, kteří jsou drženi uvnitř a nemají přímý kontakt se slunečním světlem. Díky jedinečnému složení zvyšuje CALCIO + tvorbu dobrých vaječných skořápek a podporuje strukturu kostry. Ideálně se podává prostřednictvím vajec, klíčících semen nebo ovoce.

Složení:
Maltodextrin, laktát vápenatý, citrát vápenatý, uhličitan vápenatý, dextróza, glukonát vápenatý, chlorid sodný

Analytické složky:
10% vápníku, 0,15% sodíku

Nutriční přísady / kg:
10 000 I.U. Vitamin D3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: