Výživa papoušků - Rosemary Low

Kód: 840
Neohodnoceno
350 Kč / ks 350 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Jak zdravě krmit papoušky a čím jim vylepšit jídelníček. Nejnovější publikace světoznámé chovatelky a ornitoložky Rosemary Low.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak zdravě krmit papoušky a čím jim vylepšit jídelníček. Nejnovější publikace světoznámé chovatelky a ornitoložky Rosemary Low.

V knize shrnuje dlouholeté poznatky a zkušenosti o výživě. Autorka popisuje nejen širokou škálu krmiv, která jsou k dispozici, ale zabývá se i tím, jak můžete své ptáky krmit zdravějším způsobem, přispívajícím k lepším výsledkům v chovu a prodloužení jejich života. Tato kniha by měla pomoci chovatelům rozšířit jídelníček jejich opeřenců, poradit jim, jak krmit ptáky s ohledem na obsah živin v podávaných potravinách. Pestrá a vhodná potrava přispívá významným podílem k dlouhodobému zachování zdraví papoušků i drobného exotického ptactva, avšak je třeba mít na paměti, že obrovský význam má i pohyb, který brání vzniku obezity, a prostředí bez stresu.

Novinka o výživě papoušků vás naučí jak kvalitně a zdravě krmit papoušky, čím jim můžeme vylepšit a zpestřit jídelníček. Čím se papoušci živí ve své domovině a jak můžeme v jejich stravě využít různé plody a rostliny z naší přírody.

Kniha byla představena 7.9.2013 na VI. semináři SVĚT PAPOUŠKŮ A LIDÍ, který organizoval časopis Papoušci v kongresovém centru hotelu TŘI VĚŽIČKY.

Autorkou je Rosemary Low, známá anglická ornitoložka a chovatelka papoušků.

Na českém vydání knihy spolupracovali: MVDr. Viktor Tukač, CSc., Marta a Milan Bartlovi a Milena Vaňková.
Vydalo Nakladatelství DONA a časopis Papoušci.

Autor: 

Rosemary Low

Nakladatel:

Dona

Datum vydání:

01.09.2013

Formát:

165 x 235 mm

Počet stran:

192

Vazba:

brožovaná s klopami, celobarevná

ISBN:

978-80-7322-167-6

 

Staňte se fanoušky na facebooku Výživa papoušků

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy - Papoušci
Hmotnost: 0.55 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: