S klikrem do zvířecího nitra - Karen Pryor

Kód: L044
Novinka
Neohodnoceno
450 Kč / ks 450 Kč bez DPH 450 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Karen Pryor: Co mě klikrtrénink naučil o delfínech, psech, koních, vlcích, gorilách, medvědech a akvarijních rybičkách ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co mě klikrtrénink naučil o delfínech, psech, koních, vlcích, gorilách, medvědech a akvarijních rybičkách...

Karen Pryorová, světoznámá průkopnice na poli tréninku zvířat bez použití trestů, vyvinula klikrtrénink jako pozitivní, bezpečnou a účinnou metodu, jak usměrňovat zvířecí chování, čímž naprosto zásadně ovlivnila životy miliónu zvířat i lidí. Kniha S klikrem do zvířecího nitra přibližuje nejen klikrtrénink jako takový, ale i to, z čeho vychází, jak a proč funguje a co všechno díky němu autorka při svých setkáních se zvířaty zažila. To ale není zdaleko všechno – prostřednictvím poutavých zvířecích příběhů umožňuje čtenářům porozumět tomu, jak lidé a zvířata myslí a jak se chovají.

Kniha S klikrem do zvířecího nitra přibližuje nejen klikrtrénink jako takový, ale i to, z čeho vychází, jak a proč funguje a co všechno díky němu autorka při svých setkáních se zvířaty zažila. To ale není zdaleko všechno – prostřednictvím poutavých zvířecích příběhů umožňuje čtenářům porozumět tomu, jak lidé a zvířata myslí a jak se chovají.

 

Autor: 

Karen Pryor

Nakladatel:

PLOT

Datum vydání:

15. 9. 2022

Formát:

148 x 210 mm 

Počet stran:

240

Vazba:

pevná

ISBN:

978-80-7428-431-1

 

DSC_2802_


 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy - Trénink,komunikace
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: