PRVNÍ POMOC U PAPOUŠKŮ - MVDr. Helena Vaidlová

Kód: L045
Náš tip
Neohodnoceno
399 Kč / ks 399 Kč bez DPH 399 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

PRVNÍ POMOC U PAPOUŠKŮ - novinka pro chovatele papoušků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRVNÍ POMOC U PAPOUŠKŮ - novinka pro chovatele papoušků.

Jistě jste se alespoň jednou setkali s tím, že váš papoušek onemocněl nebo se zranil a trpěl bolestí. V těchto chvílích je třeba jednat rychle a poskytnout mu základní první pomoc. Tato publikace vám poradí, jak zareagovat a co přesně udělat v momentech, kdy k nešťastné události dojde. Kniha vás provede tím, jak papouškovi ihned pomoci, než vyhledáte odbornou veterinární ordinaci.

Publikace je rozdělena do přehledných kapitol. Snadno a rychle najdete konkrétní problém, který vašeho papouška momentálně trápí.
 

O autorce:

MVDr. Helena Vaidlová

Autorka publikace je přední českou veterinární lékařkou se zaměřením na exotické ptactvo a již řadu let pravidelně přispívá hodnotnými články do časopisu PAPOUŠCI.

Ptačí medicíně se aktivně věnuje od svého nástupu do zaměstnání. V roce 2008 založila veterinární kliniku Mada v Kralupech nad Vltavou za nezbytné podpory manžela Antonína Vaidla. Na klinice denně řeší nejrůznější případy u papoušků a dalších zástupců exotického ptactva. Jako ptačí veterinář velmi aktivně spolupracuje s jednou z nejlepších zoologických zahrad, pro konzultace a chirurgické zákroky i s mnoha jinými českými i zahraničními zoologickými zahradami a záchrannými stanicemi pro volně žijící živočichy. MVDr. Vaidlová je českým zástupcem pro Evropskou asociaci ptačích veterinářů (EAAV). V evropské asociaci zoologických zahrad a akvárií (EAZA) působí jako veterinární poradce pro virové choroby papoušků. Je členkou Americké asociace ptačích veterinářů (AAV) a České asociace veterinářů zoozvířat a volně žijících zvířat. 

Autor:

MVDr. Helena Vaidlová

Nakladatel:

Nakladatelství FYNBOS s. r. o.

Datum vydání:

1. 6. 2023

Formát:

148 x 210

Počet stran:

80

Vazba:

Brožovaná s klopami, šitá

ISBN:

978-80-908714-0-3

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy - Papoušci
Hmotnost: 0.215 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: