Od delfína ke psovi a zpátky k člověku - Gabby Harrisová

Kód: L039
Neohodnoceno
399 Kč / ks 399 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Příručka etické komunikace se zvířaty. Podle Gabby Harrisové nám zvířata mohou být průvodci na cestě poznávání sebe sama i světa kolem nás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příručka etické komunikace se zvířaty. Podle Gabby Harrisové nám zvířata mohou být průvodci na cestě poznávání sebe sama i světa kolem nás.

Ptáte se, jak to souvisí s tréninkem zvířat? To, jací jsme uvnitř a jak se chováme navenek, má přímý dopad na to, jak nás zvířata vnímají, a tudíž i to, jak probíhá naše vzájemná komunikace. 

V deseti tematických kapitolách, spojených s praktickými cvičeními, se dozvíte:
- jak můžeme lépe poznat sami sebe a to, jak uvažujeme a komunikujeme, nejen ve vztahu k našemu zvířecímu miláčkovi,
- jak je důležité budovat u našeho psa důvěru nejen k nám, ale i k jevům, které ho obklopují,
- jak se naučit „existovat v přítomnosti“ podobně jako zvířata,
- jak se oprostit od emocí a očekávání, která mohou nežádoucím způsobem ovlivňovat naši komunikaci se zvířaty a tím i celý trénink a mnoho dalšího.

O autorce:

Gabby Harrisová vyrostla v rodině zvěrolékaře a posledních 25 let působila jako trenérka mořských savců, koní i psů v celé řadě zemí. Pořádá pravidelné semináře i u nás v České republice.V předchozí knize Dotkni se zvířecí duše shrnula své zkušenosti, dojmy a především konkrétní zážitky se zvířaty, které formovaly její přístup k trénování a výcviku.

Podle Gabby musíme zvířata poznávat nejen hlavou, ale i srdcem. Nestačí je jen pozorovat, učit se a mít otevřenou mysl – musíme také přestat být zahledění sami do sebe a při komunikaci musíme zvířatům poskytnout jasnou a upřímnou zpětnou vazbu, která jim umožní ovlivnit směr, kterým se bude ubírat náš vzájemný vztah. Jen tak může být naše soužití smysluplné a oboustranně naplňující. O tom, jak toho dosáhnout, jakých chyb se vyvarovat a jak se naladit na tu správnou vlnu porozumění, se dočtete v její knize.

"Gabby je mezi trenéry, které považuji za své učitele, výjimečná. Naučila mě totiž myslet a tréninku založenému na pragmatické vědě dala další rozměr. Ukázala mi, že mezi černobílými pravidly, které znám z knížek, je mnoho ploch různých odstínů šedi, se kterými si ani ten nejlepší analytický přístup neporadí, pokud si nepřizve na pomoc duši. A to nejen duši zvířete, které se obrazně dotýká její knížka, ale i duši trenéra."

František Šusta, profesionální trenér zvířat a autor knih: Trénink je rozhovor Trénink je v hlavě a dalších.

Autor: 

Gabby Harrisová

Nakladatel:

PLOT

Datum vydání:

05.10.2017

Formát:

165 x 235

Počet stran:

220

Vazba:

vázaná

ISBN:

978-80-7428-314-7

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy - Trénink,komunikace
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: