Neznám druhé takové zvíře, jako je pes - František Šusta

Kód: L040
Neohodnoceno
299 Kč / ks 299 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Vyznání trenéra zvířat nejlepšímu příteli člověka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyznání trenéra zvířat nejlepšímu příteli člověka.

V pořadí třetí kniha Františka Šusty se zaměřuje na zvláštnosti při aplikaci pozitivního tréninku u psů v porovnání s jinými druhy zvířat. Snaží se ukázat, jak moc může ovlivnit pozitivní metodiky příslovečná psí oddanost a také jejich tolerance vůči trenérovým chybám.

O Františku Šustovi:
V současné době asi není v České republice trenér, který by k pozitivním metodám výcviku měl tolik co říct jako RNDr. František Šusta. Mezinárodně uznávaný trenér zvířat ověnčený řadou ocenění má totiž krom soukromé kynologické praxe možnost praktikovat své metody i v zaměstnání, v zoologické zahradě, kde předvádí ukázky a vede nácviky k nápravě problémových chování. A na to, abyste se stejnou cestou domluvili nejen se psem, ale i koněm, papouškem či Vaší kočkou, už musíte o pozitivním posilování vědět opravdu hodně – a co je ještě důležitější, musíte o tom i hodně přemýšlet.
Práce Františka Šusty, ať už praktické nebo teoretické, uznávají odborníci po celém světě, a jeho semináře o výcviku založeném na pozitivním posilování se těší obrovskému zájmu amatérských i profesionálních cvičitelů. RNDr. František Šusta, PhD. pracoval deset let jako profesionální trenér zvířat v zoo a získal i řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se krom exotických zvířat začal věnovat i psům, užasl nad oddaností a tolerancí, kterou projevují ve vztahu ke svým páníčkům. Tyto vlastnosti na jednu stranu ohromně usnadňují jejich trénink, ale na druhou stranu může nerespektování psích specifik a pouhé bezmyšlenkovité aplikování výcvikových metod, byť pozitivních, vést k tomu, že náš pes prožije život plný frustrace a osamění, obklopený pamlsky, ale bez svého člověka. Tato kniha proto není jenom holdem nejlepšímu příteli člověka, ale také návodem, jak se při výchově a výcviku vašeho psa podobným chybám vyhnout.

"Tuto knížku jsem napsat musel, už kvůli pocitu, že ji psům dlužím. A také proto, že neznám druhé takové zvíře, jako je pes!" František Šusta

S Františkem Šustou spolupracujeme v oblasti tréninku papoušků, přednášel pro majitele papoušků na několika seminářích, které jsme organizovali společně s Klubem Nespoutaná křídla.

Autor: 

František Šusta

Nakladatel:

PLOT

Datum vydání:

16.01.2019

Formát:

148 x 210 mm 

Počet stran:

160

Vazba:

vázaná

ISBN:

978-80-7428-312-3

 

DSC_2802_

Etolog a trenér zvířat RNDr. František Šusta je autorem několika knih (Trénink je rozhovor,  Trénink je v hlavě ad.) a především lektorem a propagátorem metodiky tréninku pozitivním posilováním.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy - Trénink,komunikace
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: