Dotkni se zvířecí duše - Gabby Harrisová

Kód: L029
Neohodnoceno
399 Kč / ks 399 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Gabby Harrisová působila 25 let jako trenérka zvířat. V knize shrnula své zkušenosti, dojmy a především konkrétní zážitky se zvířaty, které formovaly její přístup k výcviku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gabby Harrisová působila 25 let jako trenérka zvířat. V knize shrnula své zkušenosti, dojmy a především konkrétní zážitky se zvířaty, které formovaly její přístup k výcviku.

Gabby Harrisová vyrostla v rodině zvěrolékaře a posledních 25 let působila jako trenérka mořských savců, koní i psů v celé řadě zemí. Přestože strávila mezi zvířaty prakticky celý svůj život, její cesta k pochopení, jak se zvířaty komunikovat a navazovat s nimi vztahy, nebyla vůbec jednoduchá. V knize Dotknout se zvířecí duše shrnula své zkušenosti, dojmy a především konkrétní zážitky se zvířaty, které formovaly její přístup k trénování a výcviku.

Podle Gabby musíme zvířata poznávat nejen hlavou, ale i srdcem. Nestačí je jen pozorovat, učit se a mít otevřenou mysl – musíme také přestat být zahledění sami do sebe a při komunikaci musíme zvířatům poskytnout jasnou a upřímnou zpětnou vazbu, která jim umožní ovlivnit směr, kterým se bude ubírat náš vzájemný vztah. Jen tak může být naše soužití smysluplné a oboustranně naplňující. O tom, jak toho dosáhnout, jakých chyb se vyvarovat a jak se naladit na tu správnou vlnu porozumění, se dočtete v její knize.

"V mém profesním životě trenéra zvířat bylo několik osob, které dnes s vděčností označuji za své učitele. Někteří z nich mě naučili logice tréninku, čtení řeči těla zvířat nebo rytmu práce a jiní mi zase vše uvedli do kontextu vědy. Gabby je mezi nimi výjimečná. Ona mě totiž naučila myslet a tréninku založenému na pragmatické vědě dala další rozměr. Ukázala mi, že mezi černobílými pravidly, které znám z knížek, je mnoho ploch různých odstínů šedi, se kterými si ani ten nejlepší analytický přístup neporadí, pokud si nepřizve na pomoc duši. A to nejen duši zvířete, které se obrazně dotýká její knížka, ale i duši trenéra."

František Šusta, profesionální trenér zvířat a autor knihy Trénink je rozhovor.

Autor: 

Gabby Harrisová

Nakladatel:

PLOT

Datum vydání:

21.01.2019

Formát:

165 x 235

Počet stran:

216

Vazba:

vázaná

ISBN:

978-80-7428-265-2

 

DSC_6151

Gaby Harris při křtu knihy Dotkni se zvířecí duše na semináři v Praze v roce 2017

DSC_6183

Gaby Harris při křtu knihy Dotkni se zvířecí duše na semináři v Praze v roce 2017

Zleva: Gabby Harris, zástupce vydavatele, František Šusta, organizátor semináře a Kateřina Lerlová, která knihy Gaby Harris překládá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy - Trénink,komunikace
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: