Arové - komplexní průvodce - Tony Silva

Kód: L036
1 hodnocení
Značka: Nová Exota
550 Kč / ks 550 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Arové. Komplexní průvodce chovem. Tony Silva

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arové. Komplexní průvodce chovem. Tony Silva

Knihu Arové napsal Tony Silva ve spolupráci s Novou Exotou speciálně pro české čtenáře. Jedná se o naprosto ojedinělou publikaci kvalitního obsahu, jejíž hloubka informací vychází z dlouholeté praxe autora v chovu arů. 

Autor knihy je nejen dlouholetým chovatelem, u něhož se prolínají jak jeho praktické, tak teoretické zkušenosti s chovem arů, ale zároveň člověkem, který coby terénní ornitolog navštívil a probádal biotopy, v nichž arové žijí nebo žili. A právě tato skutečnost činí knihu Tonyho Silvy o arech tolik odlišnou od „klasických“ knih, zabývajících se podobnou tematikou, neboť především informace o přirozené výživě a chování jsou vždy v chovatelství považovány za nepostradatelné. Jeho terénní práce zahrnovaly například porovnávání hmotnosti přirozeně odchovaných mláďat lokálně se vyskytujících druhů v Argentině s jejich protějšky odchovanými v zajetí.

Podíváme-li se na autora publikace očima chovatele, tak naprosto vše říkající je skutečnost, že kromě arů Learových a arů tyrkysových se mu podařilo dosáhnout odchovu u všech druhů arů. Tony Silva během své chovatelské kariéry a rovněž během svého působení na pozici kurátora v Loro Parque na Tenerife choval 82 % všech papouščích druhů, z nichž se mu většina také podařila odchovat.

Autor mnohokráte navštívil Českou republiku a Slovensko, zúčastnil se zde několika seminářů, na nichž prezentoval své rozsáhlé chovatelské zkušenosti, a má k našemu regionu silnou osobní vazbu. Tato souhra okolností vyústila ve vydání knihy Arové, jež má právě v českém jazyce svou světovou premiéru.

Autor: 

Tony Silva

Nakladatel:

Sojka Jan

Datum vydání:

8. 2. 2019

Formát:

210 x 297 mm

Počet stran:

240

Vazba:

vázaná

ISSN:

978-80-270-4743-7

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy - Papoušci
Hmotnost: 1.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: