Mikros Pivovarské kvasnice

Kód: 851331 851332 Zvolte variantu
Neohodnoceno
150 Kč / ks 250 Kč / ks od 150 Kč / ks 133,93 Kč bez DPH 223,21 Kč bez DPH od 133,93 Kč bez DPH
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Pivovarské kvasnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivovarské kvasnice

Bohatý zdroj přírodních vitamínů, hlavně komplexního spektra  B1 až B9, dusíkatých látek, minerálů (fosfor, draslík, železo, měď, zinek, selen, hořčík, chrom, mangan), esenciálních aminokyselin, kyseliny listové, stopových prvků.

Sehrávají důležitou roli při výměně cukrů v organismu. Pivovarské kvasnice obsahují více bílkovin než maso. Jsou unikátní tím, že jsou rostlinného původu. Jsou stoprocentním přírodním produktem. Pivovarské kvasnice působí proti únavě i stresu, posilují imunitní systém. Díky poměrně vzácnému vitamínu B12 a B15 mají velmi dobrý vliv na krvetvorbu. Obsahují dokonce i vitamín C.

Jejich zakomponování do krmné dávky by nemělo být až tolik složité. Jde o prášek, který lze přimíchávat do různých složek potravy. Vzhledem k určité chuti pivovarských kvasnic bude vhodné aplikaci provést potupně, aby si papoušci na specifickou chuť zvykli. Vzhledem k tomu, že pivovarské kvasnice podporují trávení a chuť k jídlu, je jen otázkou krátké doby, aby si papoušci na kvasnice zvykli.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: