Provozovatel

Milan Bartl
Královopolské Vážany 143
683 01 Rousínov

IČO: 72330449
DIČ: CZ6406050618

Tel.: 605 782 617

E-mail
HOT-LINE

       Poštovné, přepravné 

       PPL, DPD

       Reklamační řád

       Vrácení zboží

       Odstoupení od smlouvy

 
 

E-shop pro chovatele a milovníky papoušků.

Nabízíme komplexní sortiment krmiv, klecí a pomůcek k chovu papoušků.

       Krmivo pro papoušky

       Klece pro papoušky

       Granule pro papoušky

       Směsi zrnin pro papoušky

       Vitamíny pro papoušky

       Minerály pro papoušky

       Krmiva pro papoušky

Prodáváme především zboží, které sami v chovu a ručním odchovu používáme a máme s ním dobrou zkušenost.

---------------------------------

Živnostenské listy

Obchod se zvířaty určenými pro zájmové chovy, ž.l. vydal OÚ Vyškov, okr. živ. úřad 1.8.02, č.j.:Ž/2342/02 Ko, ev.č.:371200-20660-00.

Výroba, rozmnožování a nahrávání zvukových a zvukově obrazových záznamů, ž.l. vydal Obec.ŽÚ MÚ v Rousínově od 1.8.02, č.j.:2100/02-4155/02-832, ev.č.:371204-1735-00.

Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny, ž.l. vydal MÚ Vyškov, obec. živn. úřad, od 2.5.07, Č.j.: ŽV/336/07 JU, Ev.č. 371201-1143354.

Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti, živnostenský list vydal Městský úřad Vyškov, odbor obecní živnostenský úřad, od 2. 5. 2007, č. j.: ŽV/335/07 JU, ev. č.: 371201-1143353.

 


 

Přidejte si tuto stránku do Oblíbených položek! Nastavte si tuto stránku jako svoji Domovskou! 

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!


Tisk Tisk

Umělá inkubace a ruční odchov papoušků

Umělá inkubace a ruční odchov papoušků
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.Detail obrázkuNÁŠ TIP
Výrobce:Nakladatelství Dona
Katalog. číslo:L008
Hmotnost položky:0.8 kg
Pro papouška:Ostatní ptáci
Malí papoušci
Střední papoušci
Velcí papoušci
Naše cena: 390.01 Kč (vč. DPH)
DPH:10%

ks

Přidat do oblíbených položek

Umělá inkubace a ruční odchov papoušků
Autor: Matthias Reinschmidt

Autor této jedinečné publikace působí od roku 2001 jako kurátor největší sbírky papoušků na světě v Loro Parque na ostrově Tenerife. Kniha komplexně popisuje problematiku inkubace vajec, líhnutí a umělého odchovu mláďat papoušků. Potěší každého, kdo se věnuje chovu papoušků, protože obsahuje praktické rady a informace. Tato publikace byla původně vydána v Německu v roce 2000 a měla mimořádný úspěch. Kniha je pro české čtenáře oproti původnímu vydání aktualizovaná o autorovy nejnovější poznatky a zkušenosti. Kniha je přeložena do češtiny.

Vydavatel: Nakladatelství DONA s.r.o.

Formát: A4, 128 stran, celobarevná, vázaná.


O autorovi:
Matthias Reinschmidt je diplomovaný biolog a chovu papoušků se věnuje po celý život. Od roku 1993 byl redaktorem německého časopisu PAPAGEIEN a od roku 2001 působí jako kurátor největší sbírky papoušků na světě v Loro Parque na ostrově Tenerife. Publikuje v odborných časopisech a věnuje se také přednáškové činnosti.

V roce 2003 navštívil na pozvání časopisu Papoušci Českou republiku. Přednášel na II. semináři Svět papoušků a lidí, který pořádalo Nakladatelstvím Dona a časopis Papoušci. Jeho přednáška byla velice zajímavá, postavená na praktických radách a zkušenostech. Z jeho praktických zkušeností vychání i tato jedinečná kniha.

Přečtěte si ukázku z knihy: "Kromě ručního odchovu byla další zajímavou oblastí i umělá inkubace papouščích vajec. Tady si mnoho chovatelů stěžuje, že mláďata z oplozených vajec se často nevylíhmou. Díky nepřetržitému zkoušení a vytrvalosti se mi časem podařilo vyvinout metodu, jak při líhnutí nejedno mládě zachránit včasnou a účinnou pomocí. Konkrétní informace najdete v příslušné kapitole této knihy. Chtěl bych zdůraznit, že metody a pokyny uvedené v této knize se opírají z větší části o moje subjektivní zkušenosti, ale v žádném případě netvrdím, že jsou jediné správné; pokud nějaký chovatel používá jiné metody, které rovněž přinášejí úspěch, ať je v každém případě používá dál. Kniha může poskytnout pouze informace, jak úspěšně zvládnout umělou inkubaci a ruční odchov papoušků. Osobní zkušenosti nemůže toto dílo nahradit, ty musí získat každý chovatel sám. Chtěl bych se však prostřednictvím četných praktických tipů pokusit ochránit čtenáře před zbytečnými chybami. Obzvlášť důležitá je podle mě kapitola "Problémy během ručního odchovu", protože právě zde je pojednáno vše, co člověk pozná a dokáže úspěšně řešit až díky dlouholetým zkušenostem v této oblasti. Sám rád přiznám mnoho chyb, kterých jsem se dopustil běhěm ručního odchovu, ovšem hlavní je se z nich poučit a do budoucna se jim vyhnout. Proto tuto kapitolu čtenářům vřele doporučuji, aby zbytečně neopakovali chyby, které se už jednou staly. "

Pozn.: Zdroj ukázky web vydavatele.

Matthias Reinschmidt a Alena Dolažalová, šéfredaktorka časopisu Papoušci na II. semináři Svět papoušků a lidí

Matthias Reinschmidt přednáší na II. semináři Svět papoušků a lidíZpět na předchozí stránku.

Novinky e-mailem

Anketa

Které zvíře kromě papouška s vámi sdílí domácnost?
(15933 hl.)

Pejsek 14.5%
Morče 6.3%
Opička 5.7%

Copyright © 2022 Milan Bartl All rights reserved.

Internetový obchod EasyShop® 3.9, SEO, © IT STUDIO s.r.o.